Avatar uživatele
Monyszek

Kde je chyba při instalaci wordpressu?

Založila jsem si webové stránky na ic.cz s tím, že na to nainstaluju wordpress. Jela jsem podle tohoto návodu: http://www.cwor­dpress.cz/navo­dy/instalace-wordpress-na-ic-cz-internet-centrum.html. Ve finále se mi ale neobjevila stránka s wordpressem, ale „Tato subdomena je registrovana na serveru IC.cz.“ Kde by mohla být chyba?

Zajímavá 0 před 3869 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Awer

Principiální chybou je, zdá se, zachování původního souboru index.html, popř. index.php, nebo absence jakéhokoli souboru tohoto názvu v kořenovém adresáři („/“). Je potřeba nedopatření napravit a nahrát tam tento soubor („index.php“) ze stažené WP složky a/nebo smazat ten původní. Další možností je – min. dřív se mi to stávalo -, že vše funguje, ale „změny se ještě neprojevily“ či jak to vyjádřit – zkrátka stávalo se mi při mém webovém experimentování, že na mojestranka.ic.cz byl ještě starý obsah, zatímco na mojestranka.ic­.cz/index.php (technicky vzato totožné umístění) byl už obsah nový.
Pokud se nechcete trápit a nevadí vám pár nelibých komentářů, doporučuji specializovaná fóra typu jakpsatweb.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek