krpik

Jak odstranit chybu php nastavení?

PHP mi píše chybu
Chyba HTTP 404.3 – Not Found

Popis: Požadovanou stránku nelze zpracovat vzhledem k zásadám mapování MIME (Multipurpose Internet Mail Extensions), které jsou na webovém serveru nakonfigurovány. Přípona názvu souboru požadované stránky není rozpoznána, a proto tato stránka není povolena.

Tohle si ukazuje PC.Na notebooku mi to jde nastavil jsem tam PHP v ISS a normálně funguje ale tady na pc mi to nejde ukazuje to chybu a to jsem to dělal podle stejného postupu jako na notebooku.

Odpovědi
postcd

google.com:
404 Multipurpose Internet Mail Extensions