Akzeret

Kde byla vyfocena tato fotka?

http://tinypic­.com/view.php?pic=2n8­r2ix&s=8#.VHNJ6Mkef3A

Doufám, že odkaz půjde.
Já vím, je tam toho vidět žalostně málo… Ale třeba někdo bude vědět ;)
Děkuji
Doplňuji:
Meligar99: Ano, myslím. Mělo by se jednat o cestu k nějaké památce, ale nevím jakou. A právě proto, že jde o cestu k památce, by to mohl někdo znát. Je to pro nás důležité, proto prosím bez výsměchu ;)

Nejlepší odpověď
martuti

Lidi, musíte umět vyhledávat, našla jsem to za minutku. :)
je to Ježibaba z Vlkolínca:

http://flog.prav­da.sk/caesar.flog?fo­to=545675

Další odpovědi
Meligar99

Zvláštní troll..
Myslíš to vážně?
U vás na zahradě třeba..
Nejmse věštci ;)

www

To skutečně netuším, ale poradím ti:
Ulož si foto do PC, pak použij Google, hledat podle obrázku o snad najdeš nebo bližšího 😉
Zkušenost

Agneta

„…je tam toho vidět žalostně málo“… no co bys chtěla, to jsem si ještě měla sundat podprsenku?:DDDD
A -iv- si bude určitě stěžovat, že její obličej nebyl zakryt (ta mě zabije) :DDDD
(z priv. dův. nemohu sdělit, kde to bylo, jsme na na netu♫♫)

klumprt

Jsem v koncích. Dal jsem vyhledávat obrázek s různými kombinacemi výrazů. Snad kdybychom věděli, jak jsi k obrázku přišla a oč jde.
O nějakou soutěž? Geocaching? Napadá mě, že by mohla být v obrázku ukrytá nějaká šifra, to děvče má na tílku pár zvláštních pixelů. Hlavu té holky zakryl kdo, ty? Kdo nahrál obrázek na tinypic?
Kdyžtak piš další info do diskuze, ne do nové otázky.
Doplňuji:
Jo, když mě nenapadlo vyhledávat to přes ježibabu. Já na to šel přes čarodějinici 🙂
Martuti má naprostý recht 🙂