Avatar uživatele
anonym

K čemu je výhodné mít SPZ na přání?

Zajímalo by mě,včem je populární vlastnit na automobilu nebo motocyklu spz na " přání ? Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? johana 56 před 2520 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Odpoveď byla označena jako užitečná

Výhodu žádnou nevidím, spíš nevýhodu: každý si tvou RZ zapamatuje, což by někdy nemuselo být příjemné. Řekl bych, že je to výrazem touhy být něčím výjimečným, vyčnívat z davu. Kdo ovšem volí tuto cestu, znamená to, že jinak to nesvede. Připadá mi to trochu dětinské. Pokud by ale ve volbě speciální RZ byla aspoň špetka humoru, tak bych to bral.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Je to dobré jen k prezentaci ať už sebe samého, firmy či výrobku, nebo i čehokoli jiného. Svým způsobem je to jen výstřednost.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Danina65

Ono se potom daleko líp machruje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dr.luha

K přifouknutí EGA. Pokud ale majitel značky není svatoušek, tak je snadno čitelná značka kontraproduktivní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Výhodné hlavně pro firmy.
Soukromé – pro radost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Výhodné? Líp se to pamatuje, když mám už těch čísel plnou hlavu a jsem „guma“. Taky mi někdy „vypadnou“ z hlavy. Populární akorát na „machrování“ a prezentaci „že na to mám“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LidaHk

Je to asi dobrá reklama. Pracuji v internetové firmě, projekt se jmenuje https://www.vim­vic.cz/ a náš šéf má jméno firmy taky na SPZ u auta. Dal za to tuším 10.000 Kč a on je dost šetrný na peníze, tak asi věří, že se to vyplatí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cochee

kapitán: SPZ a RZ je totéž po legislativní stránce. Kdosi začal termín „registrační značka“ krutě tlačit, ale jde o jakési nedorozumění: termín „registrační značka“ je v zákoně č. 56/2001 Sb. v platném znění použit i nyní, avšak na základě § 4 odst. 1 písm. c) pouze jako legislativní zkratka: „státní poznávací značka silničního motorového vozidla a přípojného vozidla (dále jen "registrační značka“)". Obě označení jsou tedy rovnocenná, nejde jimi ani rozlišovat starý a nový typ značky.

před 2520 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava