Proč se kamarádka cuká ve spánku?

Kamarádka (12) se cuká ze spaní. Každou chvíli cukne prstama, nebo ramenem, nebo nohou. Chctěla jsem najít co to znamená, ale našla jsem jen vysvětlení pro kojence,batolata a malé děti. Za každou odpověď moc děkuju :)
Doplňuji:
Vidím to vždycky když spí a dělá to celou dobu, a ne nešmíruju, spíme u sebe jako nejlepší kamarádky :D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

môže sa jednať od neurózy cez nedostatok minerálov až po hormonálnu poruchu.

chce to vyšetrenie neurológa včítane rozboru krvi.

:-Q

Další odpovědi:

Zlatý

Myslím si,že kdybyste si prohodily role-ty bys spala a ona by tě pozorovala,tak by taky zjistila,že sebou ve spaní škubeš.Kolikrát se tím škubnutím vzbudím i já a můj přítel se lekne.

Bronzový

Normální živý sen, to samé je u koček, psů apod.

Ty šmíruješ kamarádku když spí o.O

Pokročilý

Ja se dost casto cukam, kdyz usinam. Proste se mi zda, ze nekam padam a uplne sebou cuknu, az me to probudi :) Ale nevim, proc.

Pokročilý

Já si myslím, že to dělá skoro každý, jen někdo ve vyšší frekvenci, já tak vždy poznám, že přítel začal usínat... A stejně tak kolikrát sama sebe probudím, když sebou cuknu moc... Jak píše milablond... Zdá se mi, že někam padám, nebo že mi podjela noha, atd....

Bronzový

pokud se to opakuje a není to jen náhoda to vidět, ta viz odpověď arygnoc. také hledat např. na googlu: "záškuby ve spánku"

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.