Avatar uživatele
lizatko11

Proč se kamarádka cuká ve spánku?

Kamarádka (12) se cuká ze spaní. Každou chvíli cukne prstama, nebo ramenem, nebo nohou. Chctěla jsem najít co to znamená, ale našla jsem jen vysvětlení pro kojence,batolata a malé děti. Za každou odpověď moc děkuju :)
Doplňuji:
Vidím to vždycky když spí a dělá to celou dobu, a ne nešmíruju, spíme u sebe jako nejlepší kamarádky :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3531 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

môže sa jednať od neurózy cez nedostatok minerálov až po hormonálnu poruchu.

chce to vyšetrenie neurológa včítane rozboru krvi.

:-Q

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Myslím si,že kdybyste si prohodily role-ty bys spala a ona by tě pozorovala,tak by taky zjistila,že sebou ve spaní škubeš.Kolikrát se tím škubnutím vzbudím i já a můj přítel se lekne.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Questman

Normální živý sen, to samé je u koček, psů apod.

Ty šmíruješ kamarádku když spí o.O

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
milablond

Ja se dost casto cukam, kdyz usinam. Proste se mi zda, ze nekam padam a uplne sebou cuknu, az me to probudi :) Ale nevim, proc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kubik!

Já si myslím, že to dělá skoro každý, jen někdo ve vyšší frekvenci, já tak vždy poznám, že přítel začal usínat… A stejně tak kolikrát sama sebe probudím, když sebou cuknu moc… Jak píše milablond… Zdá se mi, že někam padám, nebo že mi podjela noha, atd…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
postcd

pokud se to opakuje a není to jen náhoda to vidět, ta viz odpověď arygnoc. také hledat např. na googlu: „záškuby ve spánku“

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví