Pája26

Kam v Čechách nebo na Slovensku na dovolenou s ročním dítětem?

Doplňuji:
Prosím o konkrétní tip- zkušenost s baby friendly hotelem někde v přírodě, kde třeba nemají problém s nočním pláčem, dítětem v bazénu (někdy to může vadit)…

Odpovědi
anonym

Ročnímu děcku je v podstatě jedno, jestli chodí na procházky (či se nese, případně je na bicyklu vezeno) po Šumavě nebo po náměstí v Třeboni…
Tak malé dítě nejenom, že se není schopno samo zabavit – ještě ani neví, co je ´baví´…
😉
Takže klidně kamkoli, kam ´to táhne´ rodiče a na co si troufnou – my jezdili i na letní ´vody´.

Kelt

Takové dítě bude spát v kočárku, nebo v krosně a je jedno, kde budete. Nedoporučuji výlet na opačný konec republiky , pokud tam nemáte rodinu a vést dítě za ruku přes vodu, která je ti po ramena.

Lili Marlene

Netahejte roční dítě na dovolenou.

Eva Studená

Zkusila bych navštívit Hotel Jítravský Dvorec https://www.ji­trava.cz/ My jsem si tam dovolenou s dětmi výtečně užili.

natasanatasa

Já za sebe můžu doporučit třeba Slovenský Ráj. Byli jsme se tam podívat minulý rok a bylo tam nádherně. Není to zas tak daleko od hranic a navíc se tam dá celkem snadno sehnat levné ubytování. Já to naše našla tak, že jsem si do vyhledávače dala „kemp Slovenský ráj“ a zařídila jsem ho přes tuto stránku: https://svetu­bytovani.cz/svet/o­blasti/sloven­sky-raj