bolak

Kam teče voda z ďůlku v lednici?

Na zadní stěně lednice, dole uprostřed, mám takovej důlek, do kterýho stéká voda, (zřejmě z mrazáku..nějaké ty kapky). Ta voda tam mizí, ale nikde pod lednicí se neobjeví, a ani nikde jinde není žádný výtok, který by ji tudy vedl, je to tedy kouzelný bezedný ďůlek, který se tam nějakou evolucí sám od sebe vytvořil? Nikdy před tím jsem si ho totiž nevšim..

Nejlepší odpověď
Kepler

Nad kompresorem, kde se vyvíjí teplo, je odpařovací miska. Když je odtáté námrazy přespříliš, lednička se počůrá.

Další odpovědi
cukrar

Když se podíváte zezadu na ledničku, uvidíte plastovou nádobku, tam se voda odpaří. Ale špína tam zůstane, páč časem se nečistoty hromadí. Zkrátka jednou za rok až dva to chce umýt.

led

V prípade „počuranej“ chladničky (pretečenia neodparenej vody v odparovacej miske) vodu hľadajte na podlahe, nie v ľadničke.