dust8

Kam posílají bezdomovce s koronavirem do karantény?

Odpovědi
Tonda Ehler

Určitě na pozorování a kdyby měl coronavirus půjde do karantény.
Ale u bezdomovců se těžko takové věci zjišťují zaprvé mají hrozně moc nemocí a pozorování trvá hrozně dlouho zadruhé takový bezdomovec může o koronaviru slyšet leda tak z doslechu A těžko se sám někde nahlásí nebo někomu řekne o tom že je nakažený. Ale myslím že bezdomovec udělá proto aby mohl být i v té nemocnici všecko.