Kiti

Kam investovat 10 000,– aby se samy zhodnotily?

Nejlepší odpověď
anonym

Do stíracích losů.

Další odpovědi
tforro

10 000,– čeho? EUR? To už se vyplatí popřemýšlet nad tím, jak je zhodnotit? Ale 10 tis českých korun? Vymýšlet a zařizovat něco pro 1–2 stovky ročně? Proč?
Takovou částku bych si nechal na běžném účtu, nebo pod polštářem, ať s ní mohu v případě potřeby disponovat. Až se rozbije pračka, televize, oprava auta …

mosoj

ZONKY, je tam ale fronta.

Rokio

Do stíracích losů cokoliv „investovat“ je nesmysl. Lepší je dát je na spořící účet a pak čekat, až se naspoří více peněz, aby se je pak mohli investovat do něčeho pořádného.

Až bude suma pořádně vysoká, tak se doporučuji zeptat kvalitního finančního poradce. Kvalitní finanční poradce se pozná podle dobrých recenzí.

jpau

jpau:
„Pokud hledáš něco do začátku tak bych se poohlédnul po nějakých nezajištěných fondech (nevím kolik chceš investovat), docela jednoduché jsou i různé peer-to-peer půjčky (hlavně u nich stačí malý vklad, slušné portfolio lze sestavit cca za 10k). Teoreticky možná nasdaq apod. ale tam už se hodí něco vědět o tom co obchoduješ…“

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-zkusenosti-s-investovanim-online-co-doporucujete

bolak

Nejlepší investice je chodit do práce, k tomu potřebuješ 0 Kč na účtě a za měsíc máš třeba 20.000, takhle neuvěřitelnej úrok jentak někde neseženeš..

Panthe

Vsaď si na tipsport.cz na to, že prezidentské volby v U.S.A. vyhraje Donald Tramp, kurz je aktuálně 3.00, tzn. za pár dní vsazenou částku ztrojnásobíš.

Druhou možností je navštívit stránky leovegas.com, a vyhledej hru jménem „double ball live roulete“, mají tam matematickou chybu, kde se pře teoretická pravděpodobnost a statistika. Nějaký čas jsem analyzoval výsledná data – pokud vždy vsadíš na všechny čísla 7.50,– proděláš každým tahem kdy nepadnou obě kuličky do jedné jamky 22.50,– , avšak ve chvíli kdy ti padnou dvě kuličky do stejné dírky získáváš 9750,– . Za 10.000,– si koupíš asi 444 těchto otočení rulety. No a to celé gró spočívá v tom, že třítýdenní analýza čísel vypovídá o tom, že v průměru za 500 otočení rulety dochází 7× k tomu, že padnou obě kuličky do stejné jamky. Tzn. na 10.000,– vyděláš za několik hodin podle analýzy minimálně 3×9750,– ; v průměru 7×9750; a pokud budeš mít velké štěstí tak třeba i 15×9750. A fake to není, jen to trvá než se to odehraje – ale pokud dokážeš programovat určitě si poradíš, stačí nastudovat základy v autohotkey. Jinak pokud nevěříš, zanalyzuj si data z té rulety. Jednoduše odměny mají nastavené podle teoretické pravděpodobnosti, ale ta ruleta není dokonalý simulátor a podle statistiky je rovnice trochu jinde ;)

Filosof

Jak tady už kluci psali, tak 10 000 Kč je málo. V dnešní době je dost složité sehnat i banku, kde je úrok 1% (po odečtení poplatků). S takovouto sumou je pro alespoň viditelné zhodnocení potřeba riskovat. Neříkám přímo jít do casina, ale například trh s akciemi nabízí slušnou šanci. Pokud tomu věnuješ chvíli času, prohlídneš statistiky za poslední roky, přečteš pár zpráv, tak budeš mít slušnou šanci třeba i 1000 či 2000 za ten rok vydělat. Jenom na dividendě dostaneš pár stovek…

SITCO

INVESTOVAT DO DLUHOPISŮ A ZÍSKAT VYSOKÉ ÚROKY
Vydělávejte peníze, když spíte. Získejte vyšší návratnost své investice než spořicí účet.
Zaregistrujte se ještě dnes a začněte vydělávat!

Zdroj: sitco.cz@gmail.com

Panthe

Tak co ? už je z tebe taky boháč ? :)

anonym

bolak, 20 000 neuvěři­telnej úrok, vážně? Však s 20 000 se nedá vůbec nic dělat, ani nijak investovat.

Hlavně nechápu ty lidi, co za tak málo choděj do práce, kde se 12 hodin dřou. S tím se přece ani nedá zároveň najíst a zaplatit nájem.

anonym

Rokio, ano je. A investovat 10kč, a čekat, že se zhodnotí, je také nesmysl.

anonym

10 000kč*