jirka F

Jste dobří v karetních hrách?

Poker, prší, žolíky atd.

Nejlepší odpověď
Drap

Ne, nejsem

Další odpovědi
Emefej

Ano, v mariáši občas zahraju velmi slušnou hru.

briketka10

Poker neumím, ale v žolíkách a prší vyhrávám.

Justin1

Ne, už dlouho jsem žádnou karetní hru nehrál.

seraphico

Jak v čem. „Poker“ spíš podprůměr, „prší“ už je lepší, „žolíky“ neumím, ale exceluju v „červená bere“.😄

Čecho_slovák

Byl jsem dobrý v mariáši, ale nejsou desetníky a hlavně lidí, kteří by mariáš hráli. Perfektně ovládám „prší“, nemám konkurenty, ale kdo mi to tady uvěří, že?

Rokio

Moc ne. jde mi jenom Prší.

Rocker

Umím Pexeso a Černého Petra.
Když se mě kdysi snažili naučit Prší,říkával jsem,že chodím do hospody na pivo a ne na karty.Neumím ho dodnes:-)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.