Bronzový

Jste stále toho názoru, že vodní děla na fotbalové stadiony nepatří?

Viz utkání Teplice - Sparta...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

V první řadě tam nepatří ti, co tam nechodí na fotbal, ale jen se " anonymně zviditelňovat " a znechutit ostatním, včetně hráčům fotbal.
Až na utkáních nebudou, budu se zabývat vodníma dělama.

Další odpovědi:

Zlatý

a kdo je toho názoru? Jsem názoru, že tam děla patří a taky těžká vojenská technika ..a kdo holduje pasivnímu sportu (fotbal, korida,...), měl by mít různá znevýhodnění, třeba na daních a taky by měl být sledován, jako i různé církve a sekty :o

Nesleduju fotbal - takže netuším,o co šlo...
;-)
Ale i tak si myslím, že "vodní děla na ... stadiony nepatří".
A také tam nepatří někteří lidé - je daleko logičtější (a snazší) separovat potížisty, než řešit jimi vyvolané potíže.

Bronzový

Mohu si myslet, že nepatří. Není to příjemný pocit, a to jsem zažil, když jdu na stadion Sparty a kolek policisté na koních, nebo když na Viktorce Žižkov se po mně dívá celý zápas pořadatel. To ještě Viktorka hrála Gambrinus ligu. Ale je to prevence. Pokud se něco stane, tak už je pozdě hledat obranu. Podle mne 80 % lidí jde na fotbal, nebo na sport fandit, ale ti zbývající se jdou ukázat, dělat binec, házet petardy. Ukazovali člověka, který hodil dýmovnici - vyfotit a nepustit na žádný zápas a nebo vyfotit a důkladně prohlížet před každým zápasem. Mám strach už na takové akce chodit. Spěje to k tomu, že diváky bude sledovat kulometná četa.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 246
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 99
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.