Avatar uživatele
kablik

Jste stále toho názoru, že vodní děla na fotbalové stadiony nepatří?

Viz utkání Teplice – Sparta…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3644 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mirdas

V první řadě tam nepatří ti, co tam nechodí na fotbal, ale jen se " anonymně zviditelňovat " a znechutit ostatním, včetně hráčům fotbal.
Až na utkáních nebudou, budu se zabývat vodníma dělama.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

a kdo je toho názoru? Jsem názoru, že tam děla patří a taky těžká vojenská technika ..a kdo holduje pasivnímu sportu (fotbal, korida,…), měl by mít různá znevýhodnění, třeba na daních a taky by měl být sledován, jako i různé církve a sekty :o

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nesleduju fotbal – takže netuším,o co šlo…
😉
Ale i tak si myslím, že „vodní děla na … stadiony nepatří“.
A také tam nepatří někteří lidé – je daleko logičtější (a snazší) separovat potížisty, než řešit jimi vyvolané potíže.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Mohu si myslet, že nepatří. Není to příjemný pocit, a to jsem zažil, když jdu na stadion Sparty a kolek policisté na koních, nebo když na Viktorce Žižkov se po mně dívá celý zápas pořadatel. To ještě Viktorka hrála Gambrinus ligu. Ale je to prevence. Pokud se něco stane, tak už je pozdě hledat obranu. Podle mne 80 % lidí jde na fotbal, nebo na sport fandit, ale ti zbývající se jdou ukázat, dělat binec, házet petardy. Ukazovali člověka, který hodil dýmovnici – vyfotit a nepustit na žádný zápas a nebo vyfotit a důkladně prohlížet před každým zápasem. Mám strach už na takové akce chodit. Spěje to k tomu, že diváky bude sledovat kulometná četa.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Sport