Jste od Ostravy?

# # Ve vlaku z Frýdku-Místku sedí dva starší páni.
# # V Paskově si k nim přisedne mladá cikánka.
# # Jak tak cesta plyne, cikánka začne špásovat.
# # Zvedne si sukni a přeloží nohy.
# # Dědci na to nereagují.
# # Cikánka se diví, ale je už celkem dobře rozhecovaná, tak vytáhne sukni ještě
# # výše a roztáhne nohy.
# # Dědové opět nic.
# # Cikánku to už pořádně rozpálí a tak si vysvleče kalhotky a ukáže jednomu z
# nich
# # holé přirození.
# # Starý pán se dvakrát zhluboka nadechne, sáhne po slepecké holi a řekne
# # kamarádovi:
# # „Juro, cítíš to taky? Smrad jak v piči. Ostrava! Vystupujeme!!!“

Nejlepší odpověď
quentos

ona je v Africe ňáká Ostrava? ;{)>

Další odpovědi
anonym

Haviř jede do Prahy vlakem,v České Třebové nastoupí ženská a dá se do družného hovoru.Ptá se havíře,co ho táhne do Prahy? A on ji odpoví:lokomotiva-pičo!

anonym

tak to je síla brečím smíchy,ale taky jsem kousek od Ostravy

oskar

Super!

1popelka1

Jsem od Ostravy. A?