Gorouš

Jste na slaný nebo sladký?

Já jsem spíš na slaný jako většina mužů. Taková pizza, jen pomyšlení na ní…:)

Nejlepší odpověď
quentos

já jsem teda děsně na sladký… bez denního přídělu čokolády nejsem ve svý kůži (i když nejraději hořkou ;{)=
ale na pizzu taky nedám dopustit ;{)=

Další odpovědi
BEAES

Já to střídám, ale pokud mě honí mlsná, tak určitě hledám ve spížce něco sladkého.

ReHu

Teď zrovinka jsem u kávičky slupla sladkou dobrotu. Zodpověďně mohu prohlásit, že slané můžu taky, pizza – super, s nivou mňam, k vínečku mandličky, ale sladké si asi dávám častěji.
Ale znám spoustu chlapů, kteří sladké milují a k obědu si raději než maso dají kynuté ovocné knedlíky.

anonym

A ja ,kdyz si mam dat slane,tak jsou to tvarohove knedliky-sladke jedine koblihy.

Jahoda

U mě je to tak nastejno :D. Když mě honí mlsná, utíkám do spíže a koukám, co bych tak uklihnila :). Když mě honí slaná, uvařím si nebo upeču. ;o)

Spiritus

lasagne sou lepsi

panenka

jsem spíše na slaný jak na sladký

anonym

já jím z české kuchyně úplně všechno,ale sladké jídlo musím mít aspoň jednou za týden,takové švestkové knedlíky ve tvarohovém těstě s mákem,to nemá chybu.

Michal

Mám rád slaný a sladký nesmím,mám cukrovku.

AVATAR666

OBOJE KOMBINOVANĚ 🙂