Zlatý

Jsou ženy bezpečnější řidičky?

Včetně motorového vozu?

Možná je to bezpečí myšleno v tom smyslu, že když třeba sněží a na vozovce se v 5°C udělá trochu bílo, tak za ženou řidičkou jedeme kolona dvacítkou a to je bezpečné ..a nebo při výjezdu z přehledného "téčka" nás žena ve voze před námi "nepustí" na hlavní, dokud nevidíme tři čtvrtě km z leva i z prava prázdnou vozovku, a to je pak taky bezpečný. V podstatě by se nemělo nic "prudkého" stát, tak je to asi myšleno, ne?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Podle statistik jsou podstatně lepší a bezpečnější řidičky. Statistika vypovídá, že ve všech skupinách žen řidiček je proti mužům jen asi 20% havarií. U smrtelných nehod je to procento ještě příznivější ve prospěch žen. Zajímavostí je, že méně nehod způsobí i chodci ženy oproti muřům

Další odpovědi:

Pokročilý

Odřený blatník, nárazník, a.p. většínou drobné nehody, ale to správné bum bum je převážně v rukou mistrů volantů od 18 let výše, pánského původu

asi jsou, ale všechny karamboly, které odneslo moje auto, bylo vinou žen řidiček

Stříbrný

Určitě jsi to někde četl - a už jsi v pasti. Přece víš, že novinář musí odevzdat zajímavou práci, aby se uživil...nejlépe nafouklou bublinu:DDD
Už jen jak je ta otázka položena...= výsledek víc než relativní:DD

Zlatý

Psali o tom, tak asi ano.

Diskuze k otázce

Zlatý

zjentek

Jo a já jednou takhle podobně z téčka vyjížděl a nějaká žena na mě troubila. Byla cirka ten půlkilometr od téčka, ale troubit začala, už jak se mi "pohla kola" a vydržela to až k tomu téčku ..já už tam nebyl, ale slyšel jsem to skrz okénko;)
Myslím, že se nemohlo nic stát ani v tomto případě, jelikož tato žena tam zdatně upozorňovala na možné nebezpečí!

Stříbrný

Agneta

Nejhorší jsou ty s přilepeným nosem na volant, na nichž to prostě každý vidí, že řízení auta je pro ně velkým stresem - a že by raději obsluhovaly otvírák na konzervy, ale bohužel musí jezdit, tak nespravedlivý je svět:DDD

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 622
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 572
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 218
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.