taxio

Jsou těžké zkoušky RP na kamion s přívěsem? A jak probíhají psychotesty?

Mám sice do hledání práce docela dost času (asi 4 roky). Ale docela mě to zajímá :)
Předem děkuji za odpovědi :)

Odpovědi
lukas.zmizik

psychotesty probíhají tak cca 4 hodiny a je složený z několika celků – test osobnosti, test udržení pozornosti, něco jako iq test, atd…všechny z těchto pojmů najdeš v googlu..

co se týká zkoušek, testy jsou podobné jako na skupinu B, počet bodů k uspění je u všech skupin stejný, o dost podrobněji je nutno znát konstrukci vozidel, ale pokud se ptáš na skupinu CE, tak je to jen rozšížení a tu konstrukci už budeš mít natrénovanou ze skupiny C. no a zda jsou těžké jízdy – to záleží jak to ten který člověk má v krvi…těžko soudit…

cukrar

taxio, co je těžké a co je lehké. Z mého pohledu udělat test ze zákona 361/2000 je velice jednoduché. Jsou ale kolegové, kterým musím každý týden vysvětlovat nějaké nejasnosti z předpisu. Zrovna teď o víkendu jim budu dělat školeníčko, že nesmí stát před barákem na silnici, páč tam nezůstane 6m volných…
Couvat s přívěsem, někdo se to naučí lehce, někdo nikdy…