juliuk

Jsou na Smíchově dopravní zácpy časté?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Ano. Použijte aplikaci Google provoz, přes „obvyklý provoz“ se dají měnit časy – často se to tam pěkně červená:
https://www.go­ogle.cz/maps/@50­.07082,14.4095821,15z­/data=!5m1!1e1

Další odpovědi
ten který je

Jak kdy.Když pojedete mezi 8:00 a 9:00 bývá většinou zácpa všude,nejenom na Smíchově.

Rocker

Do půlky prosince bude uzavřená silnice z Anděla směrem k Újezdu,takže je to tam trochu složitější.Ale i bez uzavírky to tam bývá někdy ucpaný.