JežíšKristus

Jsou Japonci nadlidé?

Jistě jste si všimli, že Čecháčci neustále brečí kvůli „rdouškám“ a „náhubkům“. A ano, jedná se o obyčejné roušky, které lékaři používají po desetiletí.
Kdo jste z Prahy, mi dáte za pravdu, že Japonci vždy chodili po Praze v rouškách. Na Staromáku a kolem Rudolfina jich byly vždy zástupy, s vedoucím skupiny, držíce v drobné asijské ručce červený deštník, na znamení velící hodnosti. Řada lidí (a nejen asiatů) také ráda provádí dospělácké akty v kožešinových oblecích (na obrázku). A nestěžují si.
Jsou Čecháčci jen ubrečení, nebo jsou Čecháčci normální, jen Japonci jsou nadlidé?

Foto: https://d.ibti­mes.co.uk/en/fu­ll/1542942/eu­rofurence-22-2016-berlin-furries.jpg?w=1180&­f=f560eb6f6a24ccd0a1b3ce­ecd955e9da

Odpovědi
NoFear

Čecháčci jsou jen ubrečení, Japonci jsou normální lidé

Žádná rasa ani národ nejsou nadlidmi. Ale Češi jsou ubrečení.

paul1

Čecháčci jsou jen ubrečení, Japonci jsou normální lidé

Roušky v Japonsku mají dlouholetou tradici. Roušky se v Japonsku poprvé objevily před sto lety v souvislosti s pandemií Španělské chřipky.

Zdroj: https://www.re­flex.cz/clanek/za­jimavosti/102238/8-veci-ktere-jste-nevedeli-o-japonsku-zeny-samurajky-i-nejvice-prodejnich-automatu-na-svete.html

metro

Čecháčci jsou jen ubrečení, Japonci jsou normální lidé

GM

Čecháčci jsou jen ubrečení, Japonci jsou normální lidé

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.