Peter Kus

Jsou i jiné možnosti zastínění oken, než žaluzie nebo rolety?

Nejlepší odpověď
arygnoc

okenice, závesy, markízy, fólie, matné sklo, …

;-Q

Další odpovědi
briketka10

Ano folie na sklo, aneb špionům pohledy zakázány
budu si je kupuvat do novýho bytu, protože je
v přízemí a každej, kdo půjde okolo mejch oken
mi bude čumět přímo do talíře, anebo na mě civět,
jak se převlíkám no sodoma gomora !!

http://www.ces­kykutil.cz/fo­lie-na-sklo-aneb-spionum-pohledy-zakazany-hornschuch

gecco

Folie…
Ale vnější žaluzie jsou nejlepší.
😉

anonym

Znáš slunolamy?
http://www.ala­ris.cz/slunola­my?utm_source=sez­nam&utm_medium=cpc&ut­m_campaign=Ala­ris+cz+-+search&utm_con­tent=Zast%c3%ad­n%c4%9bn%c3%ad+o­ken+modern%c4%9b

ReHu

Chceš aby tam nešlo sluníčko nebo aby tam nebylo vidět?
Já hlasuji pro folii. Vyrábějí se v mnoha druzích pro růzrné účely.

vlajan1981

Co jsem slyšela, tak asi z toho, co tu všichni zmiňovali jsou nejlepší ty folie. Kamarádka to právě doma má a prý to v létě funguje skvěle, vůbec jí do obýváku nepraží. Taky přemýšlím nad tím, jestli to do našich oken nenalepit. Na druhou stranu si myslím, že v našem případě zatím stačí klasické žaluzie do oken.