Jsem v úzkých!

Chtěl jsem si prodloužit vzdálenost mezi PC a repráky kabelem a ikdyž jsem konektory dal na původní místo,zvuk nejde. Musím něco nastavit či jakého šlaka?! Poraďte,nebo mi jeb.e!
Doplňuji:
Kabel je nový a pochybuji,že by byl přerušen a mimochodem,nemám nic,čím bych změřil průchod!

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Asi je kabel někde přerušen

Vemte si multimetr a nastavte jej na ikonku diody a červený vodič dejte na začátek kabelu a černý vodič na druhý konec kabelu. Pokud je kabel průchozí mělo by to pípat.

Taky může být problém v konktoru

Další odpovědi
arygnoc

zkuste původní kabely.
jestli bude vše OK, chyba je v „nových“ kabelech.
Jestli to nebude fungovat, zkuste to vyzkoušet na jiném PC.
Aspoň se vám možná podaří zúžit (proč tam není kroužek nad „u“?) prostor, kde by mohla být závada.

anonym

Už to šlape,teda hraje. Moje blbost,neměl jsem vsunutý konektor a musel jsem z resetovat PC.

anonym

Zvuk už jde,ale potihu.Musel jsem ale vypnout subtower