BurTon

Jsem pravák nebo levák?

Chci se zeptat jestli jsem pravák nebo levák. Vše co dělám, dělám pravou rukou, kromě psaní. Jediné co dělám levou je psaní. Ostatní věci jako házení, krájení apod. dělám pravou. Kopu do míče taky pravou nohou. Jsem tedy levák nebo pravák?

Nejlepší odpověď
Drap

Jsi oboustraný, můžeš si vybrat.

Další odpovědi
www

Většinu tvých úkonů řešíš „z pravé strany“, podle mne tedy pravák.
Více net, nebo odborník. Ale vlastně proč, když je to jedno? 😁

dudu

Také bych rád věděl co vlastně jsem, neboť píši pravou rukou, házím výlučně levou, krájím nožem a natírám štetcem bez problémů oběma rukama? Na klávesnici píši i potmě všemi deseti.