Jsem posledni na svete , kdo ma nejradsi kavu - Turka ? A logr je pak dobry jeste k zalevani kytek ? -iv-

Nebo k cemu jeste jinemu. ? Do ted jsem ho vzdy vylevala .
-iv-

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Ne ne, nejste posledni -iv- moje maminka ji take miluje a s logrem zaleva kytky - ted konkretne spenat na balkone ;)

Další odpovědi:

Zlatý

Mám taky rád turka a logr suším a dávám kamarádovy on ho používá na zahradě na růže a proti mravencům.

Zlatý

Pro mne se kafe rovná s lógrem, jiný není kafe! Ten zbytek se může zužitkovat jakkoliv, pod květiny, do kompostu ap., nebo nedejbože na "druhák" (jako v některých hospodách)

Bronzový

Já osobně mám rád taky jenom "turka",a logrem zalévám na zahrádce pažitku.

Zlatý

Já jedině turka a ještě do skla,a zásadně ho pít s někým, pokud ne tak ho třeba i několik dní nepiji. Kafe je vlastně takobvý malý obřad nás , každého jednoho. Kdo pije kafe, tak že ho do sebe vyleje jak do záchodu, tak si kafe vůbec nezaslouží. A ty dnešní úpravy, jak se kafe vaří, nemají s pořádným kafem nic společného.

Zlatý

Kafe nepiji, vyjmku tvori jen dobre udelane frappe - ta prava ledova kava; obcas si dam i to, co za ledovou kavu oznacuji v supermarketech.

Zlatý

za takové barbarství, jako je pití turka, mne kritizuje dcéra a zeťák z itálie.

;)

nene, ráno aspoň turky se 4 cigárama, jinak nenahodím kontakty a nemůžu existovat.

Zlatý

Já piju místo kafe Caro s malou lžičkou inst.kávy - silnej turek by mi nedělal dobře na tlak. Ale často ho vařím, celá manželova rodina ho miluje a taky můj kolega v práci si dával jen turka.
Logr ke kytkám nedávám, vylévám ho, ale prý je dobrej na ucpání sifónu ve dřezu :-(

Zlatý

Lógr na kytky? a to musím zkusit :)
Piju, jak mě napadne - ledový nebo latte si dělám z instantu, celkem přirozeně. Ale mám ráda i ochucený z Oxalisu a to si dělám normálně turka. Malinkej silnej, jo, to má něco do sebe :o)

Bronzový

Turka má rádo s mého okolí hodně lidi,nejsem taková která jde za novynkama,turka si pěkně vychutnávám.

Zdroj: žolík

Stříbrný

Piju turka i rozpustnou kávu,jak mám zrovna chuť

Nejste, ale turek není moc zdravý, viz: O kvalitní kávě: Zapomeňte na „turka“!

Zdroj: http://www.kavovary.info/clank y/kvalitni-kave-zapomente-turk a-1-dil/

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 841
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 481
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.