Jsem opravdu začátečník.Kde najdu schránku,do které se kopírují např.adresy obrázků?

Jsem začátečník a hledám schránku,do které mohu kopírovat adresu obrázku.Kde ji najdu?Mám Mozillu Firefox
Doplňuji:
Vím,že pomocí pravé myši adresu obrázku kamsi zkopíruji,ale kam?Kde mám pak tu adresu hledat?Odkud ji mohu vzít a dál používat?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Bronzový

Tuhle funkci nabízí menu druhého tlačítka myši.

Pokročilý

Reakce na doplnění:
Tu adresu(nebo cokoli jsi dal do schránky jako poslední) pak můžeš použít pokud pravým tlačítkem klikneš a dáš Vložit nebo zmáčkneš CTRL+V.

Schránka do které se tohle všechno kopíruje při normálním běhu Windows není nějak jednoduše k dispozici, existují vylepšení a nástroje které si třeba pamatují víc a dají se prohlížet starší položku ve schránce, ale ty se musí instalovat navíc, nebo složitě hledat ve Windows (našel jsem článek kde to najít v WinXP, bohužel ale nemůžu ověřit protože mám doma jen Visty a 7).

V praxi ale neznám moc lidí kteří by si komplikovali život prohlížením této schránky.

Jiná věc je to v Microsoft Office (např. Word) kde je vylepšená schránka která si pamatuje víc položek, i když si nejsem jistý jestli u poslední verze ten správce pořád je (Office 2007). V každém případě jsem to mockrát nepoužil.

Jako odkládací prostor se dá s přivřeným okem použít Notepad/Poznámkový blok.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.