mosoj

Co jsem kde zmáčkl ........... ?

K příjmu emailů používám poštovního klienta Outlook expres. Žádné specielní nastavení nepoužívám. Mám složku
„přijaté emaily“, „odeslané emaily“ a odstraněné emaily".
Pokud jsem přijmutý email označil a klepl na odstranit, přesunul se do složky „odstraněné emaily“ ať byl email přečtený nebo ne. Jenom ty nepřečtené se ve složce „odstraněné emaily“ jevily napsané tučným písmem a ty přečtené mormálním.
Nyní se mi ve složce „odstraněné emaily zobrazují jen ty nepřečtené a vyznačené tučným písmem. Ty přečtené se v této složce nezobrazují ale jsou přítomny. Když dám "vlastnosti složky“ objeví se tam počet přečtených a nepřečtených ale ty přečtené nejsou vidět což dříve nebylo. Jednodušeji to popsat neumím . V nastavení jsem nenašel nic čím by se to dalo napravit.
Doplňuji:
Ano zmáčkl!! Již jsem na to přišel.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Omlouvám se, že neodpovím, jelikož nevím, na druhou stranu jsem rád, že nejste zaměstnán jako obsluha raketového sila :D:D