zjentek

Jsem já, zjentek, peďofil, když se mně líbí malé, drobné, pevné, rozkošné zadečky?

Já si to nemyslím.

Odpovědi
paul1

Možná prdofil ? 🙂

Kelt

Líbí, to je slovo s tak širokým záběrem jako mám rád a pod. Takže mohu to občas, třeba jednou za měsíc nebo 20 x za den. Líbí se mi tygr, ale nemusím k němu do výběhu a stačí mi, že v knize nebo na internetu ho najdu. Tak to vidím já.

led

Dědku zjentek, pokud ty zadečky mají víc než 18 let, tak nejste pedofil. Na mladší nesahejte! 😁

Arcimozek

Příteli, zklamal jste mě, myslel jsem, že jste již spirituálně nanejvýš svobodný, ale vypadá to, že jste pořád stejný chlípný frivolník, jakého jsem Vás poznal. Myslím, že interně trpíte, že potřebujete pomoc. Proto jsem tu, můžu Vám pomoci. Tedy, kdykoliv budete potřebovat s čímkoliv pomoci, jsem tu pro Vás.

Držte se a bojujte se svými démony! Budu na Vás myslet. Společně to zvládneme.