DoctorWho

Jsem hubený.

Zdravím ,je mi 13 važím 55 kilogramů a měřím okolo 170.
K věci ,mám extrémě hubené ruce ,nestidím se za to ale ostatní se mi smějí ,celkem to ignoruju ,protože mi nadavají i socialní dementi. Jde o to ,že se mi smějí i holky ,což mě celkem deprimuje a nevím jak zlepšit.
Muj pruměr u zapěstí jsou tak 4 cm což je hrozné ,ale nohy mám uplně v pohodě ,jako každý druhý.
Stravu mám plnou ,takže 5× za den ,k snídani mám většinou misku cereálií ,ke svačině obloženou housku ,k obědu takové ty klasické jídla ze školní jídelny ,k další svačine třeba 5 rohlíků podle toho ,na co mám chuť a k večeři 2 plátky chlepa + salát.
Zájmy apod. Dělal jsem všechny sporty ,u žadného jsem nevydržel ,né že by mě to nebavilo ale nebyl čas. 2 roky jsem dělal lezení ,rok fotbal ,i plavání ale teď už jen atletika a 5 tým rokem kytara a ještě do toho programuju .Nejsem typ lidí ,kteří sedí celý dny u počítače ,ale samozřejmě občas zajdu něco shlědnout nebo zahrát. Většinu dne strávím venku s kamoši hledáním kešek nebo u kytaru a občas i něco čtu.

TAKŽE CHTĚL BYCH VĚDĚT ,jak mužu nejlépe a nejefektivněji trochu ztlustit ruce nebo si třeba i vytvarovat postavu? četl jsem ,že to zastavuje růst ,ale 170 mi stačí :)

Odpovědi
szylaj

jestli chceš zesílit předloktí tak si sežeň takový to gumový kolečko
http://www.zdra­votyka.cz/eshop/cv­icebne-relaxacni-pomucky/silic-prstu-401.html
nebo se vrať na horolezení ( většina svalů ovládající prsty je v předloktí), u zápěstí ti nepomůžu protože je dáno především šířkou kloubu.

Awe

V první řadě se podívej na svou matku a otce…Jestli-že máš postavu po nich (vysoký a vyhublý) tak s tím horko těžko něco uděláš.Je ti 13 takže tam není moc možností nabraní Kg.Aby si měl „větší ruce“ musíš nejdříve několik Kg nabrat a až potom to můžeš „formovat“.Jestli-že máš pravidelný příjem potravin jak píšeš tak to máš dáno geneticky a pomohou až různé doplňky stravy s posilováním,které ovšem nejsou vhodné pro děti ve vývinu.

Na zápěstí možná powerball http://www.al­za.cz/powerba­ll/v1818.htm?kam­pan=adw1_vyrob­ci_powerball&gclid=CI­miseeOlLkCFcNb3god-AwACg … já si s tím točím klidně i 2 hodiny u filmů. První den budeš myslet že ti upadne ruka, ale tak po týdnu se to už dá vydržet,

Ája25

Jak ztlustit jenom ruce ti moc neporadím, ale na celkové přibírání se doporučujou pivovarské kvasnice – doplněk stravy. Dají se sehnat v lékárně

PavelOnderka

Začni posilovat – hlavně pravidelně.Dál ti doporučím pořídit si doplněk stravy, dost to pomáhá, tak jsem byl tyčka :D Nejlepší do začátku je nějaký gainer viz. http://www.spor­tovni-vyziva-maxxwin.cz/cz/e-shop/c41823/g­ainery.html + protein http://www.spor­tovni-vyziva-maxxwin.cz/cz/e-shop/c41845/p­roteiny.html

Ale je to jen doplněk musíš cvičit, jíst, spát…