nikolka-101

Joukou bys te mi dporučili hru na PC?

Já hraji asi nejčastěji bulánki a chaos fction a jiný moc ne ☹

Nejlepší odpověď
hanjimka

češtinu pro ZŠ

Další odpovědi
Michal Kole

Na to nelze odpovědět, když nevíme co tě baví. her je strašně moc.

Jsou hry typu „plošinkovky“, kde skáčeš s postavičkou, závodní hry, kde ovládáš auto, motorku, letadlo, loď,…

různé střílečky, kde po někom střílíš nebo po něčem

„budovatelské“, kde něco stavíš, podnikáš,…

Najdi si nějakou na serveru stáhni si nějakou ze serveru plnehry.cz a na serverech doupe.cz nebo bonusweb si k ní najdi recenzi.

anonym

  1. přestaň hrát bulánki a chaos fction
  2. začni hrát bulánky a Chaos Faction
  3. pokud chceš něco jako jsou bulánci, tak doporučuji (dobré i pro holky) call of duty 2 single player demo

irma69

já oprvdu doporučuji the sims 3 jsou fakt dobrý ale trochu drahý

bobrik

Jako dost príma hra, až se kouří z hlavy. Já jsem se propracoval na 21 pozici. Jako jiné nic nehraji, ale tohle nemá chybu. PS. dá se ztahnout zdarma.

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/so­koban/

simsalabim

Takový to vytvoření rodiny stavění domečku a starání se o ně? Určitě Sims 2 nebo 3 + domácí mazlíčci atd. Nejlepší z her.
Pokud máš radši střílečky tak Counter Strike (Source).
Jestli závody s autama tak Need for speed (Underground).
Stavění nemocnice: Theme Hospital
Nahoru teď taky leze Minecraft, v podstatě tam stavíš „svět“ z kostiček…

  • Onlineovky-

hraju hlavně strategický, takže Určitě GREPOLIS, dál Travian, můžeš zkusit Shakes a Fidget.
Stavění hotelu – Wewaii
Starání se o koně – Howrse
Farmaření – Farmerama