Jite vice z hladu , nebo z chuti. ? Ja jsem se nasnidala rano z hladu .... ted je skoro 8.00 a uz mam na neco chut. :-)

Doplňuji:
Tak ja uz jsem na to prisla !! Ja to delim spravedlive : Hlad - chut - hlad - chut a tak to jde se mnou kazdy den od rana do vecera. :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Dobré ráno.Takhle postižených,je nás určitě víc.Jsem na tom podobně.Vždy si ten další hlad nějak "rozumově" zdůvodním,ale není to nic jiného,než ........... doplň si sám/a. :-))
Doplňuji:
No,a je to.Člověk si to musí vždy umět "přijatelně" zdůvodnit,a je po problému. :-))

Další odpovědi:

Zlatý

Myslím, že v našich končinách většina lidí ani neví, co je to hlad, takže jíme, protože je čas na jídlo, protože se právě obědvá, protože máme chuť a nebo taky z nudy...
Já spíš bojuju s tím, že ve tři odpoledne zjistím, že jsem od rána měla jen kafe - a pak bych snědla cokoli. Příšerná kombinace. :-(

Zlatý

I já bych si teď dal nějaký dobrý dortík s pěknou třešničkou nahoře,mňam

Bronzový

Tak to ja se nasnidam v pul osmy rano a uz kolem jedenacte v praci verbuju kolegy na obed, pac mam hroznej hlad. Tim ovsem nechci rict, ze po obede ke kave se tam jeste neco nevejde. A to uz s hladem jiste nesouvisi.

Bronzový

Je rozumné si rozdělit jídlo na několik častějších etap a zařadit do jídelníčku více ovoce a zeleniny (např. jablko na svačinku nebo před usnutím místo čokoládových tyčinek). A co takhle cereální sušenky? Důležité si udělat čas na jídlo a pomalu si vychutnávat každé sousto. A rada na závěr? Dodržovat pitný režim.

Stříbrný

Snídaně musí být vydatná,ráno je opravdu hlad.Na chuť potom nějaké ovoce,nebo zeleninový salát.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 845
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 496
Zlatý marci1 482
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.