jirka F

Jíte rádi špekáčky nebo dáváte přednost silným párkům?

Dnes je ten den kdy si můžete opéct špekáček. Mnoho lidem právě ve špekáčků vadí ty špeky a kupují si raději silné párky. Mezi jakou skupinu patříte z níže navržené ankety.

Nejlepší odpověď
postcd

b) samozřejmě jím a opékám špekáčky

Když se dobře nařežou a déle opékají nezůstane tam tolik tuku. Některé druhy špekáčků mají tuku méně již z výroby.

Další odpovědi
zjentek

c) mám jinou odpověď

Dnes je den, kdy si máš opéct nějakou semetriku anebo fúrii ženského pohlaví! A že jich všude okolo najdeš!!

Rokio

c) mám jinou odpověď

Raději mám špekáčky než silné párky, ale už na táboráky nechodím, takže je neohřívám nad ohněm.

Aktuálně si někdy dám kuřecí párky ohřáté v mikrovlnce a dám si je třeba s těstovinami.

paul1

b) samozřejmě jím a opékám špekáčky

Máme na zahradě ohništľ a občas si tam opékáme špekáčky. Ale ty pravé, s kouskami špeku. Sem tam si dáváme i silné párky, ale ty raději vaříme.