Zlatý

Jezdíte na in-linech?

Já byla dnes po delší době a jsem nějaká zmožená. Asi to tu zapíchnu o něco dříve.
Doplňuji:
Tak sleduji, že tu mnoho bruslících nadšenců není.
Já si řekla, že budu víc trénovat, abych byla něčeho schopná i po jízdě :D.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jezdím, ale letos jsem je zatím nevytáhla :-D Pokud bude zítra pěkně, vyrazím :-) Panenka mi připomněla - můžu vzít i ty moje pejsky :-D To bude jízda století :-DD

Další odpovědi:

Bronzový

Jezdím ,ale pouze svátečně abych si připomněl jak se na tom jezdí a hlavně když se najde někdo kdo jede se mnou.(abych se měl koho/čeho chytit)

Zlatý

Já rozhodně ne. Ty chceš, abych se zmrzačil a jezdil na vozíku? no v tom lepším případě.

Zlatý

Mam in-liny pekne schovane,bojim se na nich jezdit,a trenovala jsem jen po byte-do "terenu" se fakt neodvazim.
TO JSEM ALE SRAB,ZE?

Zlatý

Já jezdím, nebo spíše jezdila jsem loni, letos jsem byla poprvé asi před týdnem a také jsem se na nich vyřídila, ale i tak si to hodlám zopakovat.

Zlatý

to tedy nejezdím, rozbil bych si hubu... o klasických bruslích ani nemluvě; ani po tom netoužím

já ano a jsem donucena se mrzačit i na ledních vůbec nikdo nebere ohled že už chci do důchodu

Zlatý

Ano jezdím ale jen občas to ti věřím že jsi byla zmožená já jsem sebou před 14 dny měla i psa kterého jsem venčila a taky jsem dojela a už pak nebyla schopná nic dělat.

Bronzový

Letos jsem byla jednou a pěkně jsem zmokla :) Přes rok jsem ve městě, kde studuji, a tam je nato vhodný terén, dokonce i spešl dráha a je tam vždycky koho vytáhnout... jenže není čas. O prázdninách je čas, ale není kde a s kým :(

Já bych řekl, že popularita in-line bruslí naopak stoupá. Převážně u žen, pro které to může být příjemné odreagování. Já osobně jezdím na "bruslích" rád, protože jsem hrál 6 let hokej.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 246
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 99
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.