Nikkol

Ještě se prodává arotonic? (nebo arotonik, nevím)

Nejlepší odpověď
dědapetr

Ne,arotonic už jsem ho hodně dlouho nevyděl a to jsem ho dřív pil často.

Další odpovědi
elektrikář

Asi se už nevyrábí po záníku malých sodovkáren. Také zmizla Citrokola. Vyráběl to pivovar v Chodové Plané. Byl jsem svědkem „výroby“ Do auto cisterny se dal sirup ta dojela k lesnímu zřídlu minerálky. Napustili plnou nádrž, a jelo to do pivovaru připjit na stáčecí linku.Tenkrát jsem si tam nabíral minerálku.Šofer nám ji natočil plný kotlík.Bylo to v 60 letech.