tuCZek

Ještě jednou modrá koupelna

hledám radu jak na to. Řešení podsvětlených spár a barva podsvětlení není podstatná. Jde mi o technické řešení

http://none.my­page.cz/menu/kou­pelna-blue

Nejlepší odpověď
franku

To se dává do spár diodové osvětlení viz.třeba siko a jiné.V Siku je i napsáno,jak se to dělá.

Další odpovědi
elektrikář

Řešení je mnoho do spárovací hmoty přiat luminiscenční barvu, svítí pod úv paprsky. Trubička se skeknými vlakny a svítcí zdroj může být na konci svazku.Diody zalitě v průhledné liště.Nebo trubičce.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.