Jeste jedna otazka nejenom " na naseho " elektrikare.

Abych nemusela kopat ... tak do te hluche zasuvky bych nechala natahnout minilisticku ze zdrave zasuvky ..jaky rozmer ma takova nejmensi listicka ? Nechci totiz kopat ani do dlazby , ani do cerstve vymalovane zdi. Zatim se jen informuji. Dekuji. -iv-
Doplňuji:
Dekuji vsem - uz nemam dnes palecky a moc me to mrzi. Zacnu se asi vzdelavat , abych mohla odpovidat i na nejake otazky ja. :-)) Hezky den . -iv-

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Když použijete kabel CYKY 3x2,5, který má průměr 9,5mm, tak nejmenší lišta z KOPOSu je LV 11x10mm.

Další odpovědi:

Zlatý

Já bych se především podíval, jestli není také zásuvka přesně naproti té hluché, z druhé strany zdi!! Pokud ano, netřeba nic protahovat, stačí oživit tu hluchou odtam )))

Zlatý

Systém elektroinstalačních kanálů a lišt KM
Doplňuji:
V paneláku mám natažené lišty,protože trubky jsou zalité betonem.Pokud ty lišty připevníte rovně tak to tak hrozně nevypadá.Mám stěnu žlutou a lištu jsem natřel žlutě tak to není až tak vidět.

Zdroj: http://www.odbornecasopisy.cz/ index.php?id_document=25374

Stříbrný

Teoreticky by to šlo, ale síš bych to nechal opravit. Jsou el lišty které vypadají jako dřevěná okrajová lišta u parket a kulatá šňura je v nich schovaná.Mám mail adresu 2946098@seznam.cz napište mi přímo
Doplňuji:
Lišta se dá bez kopání přilepit chemoprenem.

Stříbrný

Abych řekl pravdu raději bych natáhl prodlužovák, myslím, že bude vypadat líp než nějaká lišta a při příštím malování bych kabel vyměnil.
Ještě je jedna možnost, pokud by to udělalo menší škodu a pokud máte přístup z druhé strany zdi, je možné nový kabel táhnout tamtudy.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 926
Zlatý mosoj 861
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.