Horst

Ještě doplňující otázka k výměně řidičského průkazu, prosím.

Je nutné mít nějaké potvrzení od lékaře o tom, že již nepotřebuji nosit dioptr. brýle nebo stačí vyplnit na úřadě běžný formulář pro změnu údajů v ř.p.? Děkuji.

Nejlepší odpověď
chudst

Z 99% predpokladam, ze je nutne potvrzeni. K zadosti o ridicsky prukaz take davate potvrzeni od lekare, ze jste v poradku (ev. pokud nejste, jaka mate omezeni). Jinak by si tam mohl kazdy vepsat, co chce.

Další odpovědi
cukrar

Jistěže musíte mít doklad, že nemáte již potřebu brýlí, a oni Vám do řidičáku zapíšou změnu.