jirka F

Jedná se o nežádoucí účinek na očkování proti covid19?

Dnes jsem se probudil s pocitem proleželé ruky poté mě začala od ramene až po konečky prstů nejdříve ruky bolet bolest se stupňovala a poté přecházela na celou pravou polovinu těla teď mě bolí celá polovina těla jedná se o nežádoucí účinek na očkování proti covid19 jimž jsem byl před cca měsícem očkován?

Ještě doplním zkušenost bývalého spolužáka ze ZŠ a ten říkal že prý jeho kamarád dokonce na jednu polovinu těla ochrnul.

Nejlepší odpověď
Roman71

Až po měsíci? Nepřeležel jste si ruku? Nežádoucí účinky očkování by se zajisté dostavily rychleji.

Další odpovědi
Čecho_slovák

Neuvěřitelné! Manželka, která byla rovněž očkována, rovněž trpí na bolest rukou už delší dobu, krátce po druhém očkování. Lékařka ji nasadila léky proti bolesti, ale ty se minuly účinkem. Aplikovala injekce po kterých se bolest snížila z prahu bolesti z 10 na 5–7. Rána mívá krutá. Po naléhání ji lékařka napsala doporučení k odbornému lékaři – neurologovi, kde je objednaná na 23.09.2021. Také se dovídala od jiných, že to může být zánět karpálního tunelu, ale to se snad dozví po vyšetření.
Jen se zeptám, brní vás všechny prsty?

Kepler

Nevím o podobných vedlejších účincích, i když je jich docela široká škála. Dostavují se však jen vzácně. Taky bych to tipoval jako Roman, asi jde o dočasný neurologický problém. Kdyby to ale brzy nepřešlo, zašel bych k doktorovi.

Ametyst

O neurologických potížích, které mohlo a nemuselo očkování nastartovat, je spousta informací. Zde např. web neurověda https://neuros­ciencenews.com/co­vid-vaccine-fnd-18208/
https://rightsfre­edoms.wordpres­s.com/2021/06­/16/researcher-we-made-a-big-mistake-on-covid-19-vaccine/ Stránka hned nabízí v okénku překlad.

jirka F

Čechoslovák: Ano všechny.

Čecho_slovák

Takže to na karpály asi nevypadá. Prý při jejich zánětů nebrní malíčky.

jirka F

Ale kdyby to nepřešlo tak jdu k doktorce ale snad to bude jen opravdu přeleželé. Uvidím.

Čecho_slovák

Od rána přeležená ruka by nebolela ještě teď!

jirka F

Roman71: Asi ano ale to by mě přece nebolela celá polovina těla?

Roman71

jirka F: Celá polovina těla určitě ne, ale takovým zpožděním bych to na nežádoucí příznaky po očkování neviděl.

jirka F

druhá dávka: Byla 20.8.2021.

Čecho_slovák

Čím jste byl očkován?

jirka F

Vakcína: Comirnaty

jirka F

pfizer

Čecho_slovák

Manželka astra-zeneca. Tak to už pochybuji, aby rozdílné vakcíny způsobily stejné příznaky. Rozhodně navštivte lékaře.