Avatar uživatele
jirka F

Jedná se o nežádoucí účinek na očkování proti covid19?

Dnes jsem se probudil s pocitem proleželé ruky poté mě začala od ramene až po konečky prstů nejdříve ruky bolet bolest se stupňovala a poté přecházela na celou pravou polovinu těla teď mě bolí celá polovina těla jedná se o nežádoucí účinek na očkování proti covid19 jimž jsem byl před cca měsícem očkován?

Ještě doplním zkušenost bývalého spolužáka ze ZŠ a ten říkal že prý jeho kamarád dokonce na jednu polovinu těla ochrnul.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Čecho_slovák před 987 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Roman71

Až po měsíci? Nepřeležel jste si ruku? Nežádoucí účinky očkování by se zajisté dostavily rychleji.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Čecho_slovák

Neuvěřitelné! Manželka, která byla rovněž očkována, rovněž trpí na bolest rukou už delší dobu, krátce po druhém očkování. Lékařka ji nasadila léky proti bolesti, ale ty se minuly účinkem. Aplikovala injekce po kterých se bolest snížila z prahu bolesti z 10 na 5–7. Rána mívá krutá. Po naléhání ji lékařka napsala doporučení k odbornému lékaři – neurologovi, kde je objednaná na 23.09.2021. Také se dovídala od jiných, že to může být zánět karpálního tunelu, ale to se snad dozví po vyšetření.
Jen se zeptám, brní vás všechny prsty?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Nevím o podobných vedlejších účincích, i když je jich docela široká škála. Dostavují se však jen vzácně. Taky bych to tipoval jako Roman, asi jde o dočasný neurologický problém. Kdyby to ale brzy nepřešlo, zašel bych k doktorovi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

O neurologických potížích, které mohlo a nemuselo očkování nastartovat, je spousta informací. Zde např. web neurověda https://neuros­ciencenews.com/co­vid-vaccine-fnd-18208/
https://rightsfre­edoms.wordpres­s.com/2021/06­/16/researcher-we-made-a-big-mistake-on-covid-19-vaccine/ Stránka hned nabízí v okénku překlad.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
jirka F

Čechoslovák: Ano všechny.

Avatar uživatele
Čecho_slovák

Takže to na karpály asi nevypadá. Prý při jejich zánětů nebrní malíčky.

Avatar uživatele
jirka F

Ale kdyby to nepřešlo tak jdu k doktorce ale snad to bude jen opravdu přeleželé. Uvidím.

Avatar uživatele
Čecho_slovák

Od rána přeležená ruka by nebolela ještě teď!

Avatar uživatele
jirka F

Roman71: Asi ano ale to by mě přece nebolela celá polovina těla?

Avatar uživatele
Roman71

jirka F: Celá polovina těla určitě ne, ale takovým zpožděním bych to na nežádoucí příznaky po očkování neviděl.

Avatar uživatele
jirka F

druhá dávka: Byla 20.8.2021.

Avatar uživatele
Čecho_slovák

Čím jste byl očkován?

Avatar uživatele
jirka F

Vakcína: Comirnaty

Avatar uživatele
jirka F

pfizer

Avatar uživatele
Čecho_slovák

Manželka astra-zeneca. Tak to už pochybuji, aby rozdílné vakcíny způsobily stejné příznaky. Rozhodně navštivte lékaře.

Nový příspěvek