bolak

Jedl by pes psí maso, kdyby mu ho namlely do konzerv?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano.
I lidé se uchýlí v krizových situacích k pojídání člověčiny když jim jde o záchranu vlastního života. A v těchto případech nebývá konzervované.
Ty bys vždycky poznal původ masa na talíři? Rozeznáš hovězí od srnčího?

Další odpovědi
hanicka.k.cb

Ale jistě, ten pes nepozná co žere.....

V Americe je to „běžná věc“.....do konzerv cpou všelijaký odpad (psů uspaných euthanasií v „útulcích“ nevyjímaje).....

Když na konzervě čteš např: 4% hovězího masa, maso a vedlejší živočišné produkty..... tak tim je vlastně míněno, že to ostatní (kromě těch 4% hovězího) je živočišnej odpad = šlachy, klouby, kosti, kůže,… a možná i něco z jiný kategorie..... to asi nikdo nezkoumá…

kapka

Pracovnice z kafilérky by ho ani mlít nemusely, kdyby ten pes byl hladový. Viděla jsem dokument z ??? nevím, nějaké podivné země, kde toulavé psy pochytají a nacpou do kotců, kde jim nedávají jídlo ani pití, možná jim něco naprší, nevím, ale prý se tam pak pojídají mezi sebou, živí snědí ty mrtvé. Bylo to hnusný. Zlatý útulky u nás, kde mají psi relativně pohodlíčko a hledají se jim noví pánečci.

Freja

Pokud je hodně nenažraný tak sní všechno, ale když je hodně citlivý tak asi ne. Ale spíš jooo.
Doplňuji:
Pes nepozná co žere! (žere skoro všechno)

bolak

ontola: tak já nemám čenich :)

bolak

pracovnice z kafilérky namlelY samozřejmě..