hapiky

Je Zeman už bez šťávy, nebo ještě zítra zaboduje ve prospěch Ruska?

Že by to mohly být jen nějaké keci, že jsme zbytečně udělali rozruch, protože u něj platí: Koho miluješ, toho nekritizuj.

Nejlepší odpověď
marci1

Prezident pravděpodobně mimo jiné zdůrazní, že je třeba počkat na oficiální závěry vyšetřování českých kriminalistů. 🙂

Další odpovědi
nyjono

Bez šťávy je už dlouho a ve prospěch Ruska klidně bodovat může.
Ale … keci????

paul1

Sám jsem zvědavý jak z toho vybruslí.

plebs

Předloží důkazy z jakého důvodu bylo sděleno veřejnosti před dokončením vyšetřování, důkazy jak se agenti v areálu pohybovali včetně skladu č. 16 z jakého důvodu ve skladu č. 12 pyrotechnici nenašli časovanou nálož, jednání ex ministra s vrchním velitelem NATO, rovněž jak je spojen požár s výbuchem hasiči jeli k požáru ve skladu č. 16 poté dostali zprávu že tam jsou výbušniny, tak se stáhli 2 km od objektu než došlo k výbuchu. Podle mého odhadu řekne pro a proti nechť si každý udělá úsudek sám.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.