lola

Je zdravější smažit na domácím sádle,nebo na slunečnicovém o­leji?

Nejlepší odpověď
annas

V poslední době se spíš doporučje sádlo. Objevily se nové názory, že slunečnicový olej je škodlivý.

Podívejte se do odkazu.
http://zdrava-vyziva.doktor­ka.cz/potravi­ny-podporujici-rozvoj-zanetu-v-tele

Další odpovědi
mosoj

Všeho s mírou a je to jedno.

tom004

Já jsem pro sádlo.Už jen proto,že „snese“ vyšší teploty při smažení.Připravená jídla jsou chutnější.Ale záleží na tom,jak ho kdo použije.

tuCZek

dle mého osobního názoru míchat živočišný a rostlinný tuk-to je pro zažívání a organismus pěknej fičák.
Myslím že své ke svému patří