Džanička

Je vhodná sauna nebo solná jezkyně?

Můj 3 letý syn trpí na laryngititu (letos už třikrát),nevíte jestli je pro něj vhodná sauna nebo je lepší solná jeskyně.Poraď­te,třeba i jiné možnosti.Díky

Nejlepší odpověď
Michal

Není to zrovna laciné,ale jeďte se synem k moři,alespoň na 14dní.

Zdroj: život

Další odpovědi
panenka

Milá Džaničko moje známá má syna který má laryngitidu.Její známá jí doporučila solnou jeskyni chodí tam od podzimu do jara 1× týdně můžu ti říct že od té doby co tam s ním začala chodit je její malý Honzík bez potíží.

atriplex

Moje tchýně kuřačka, chodí do solné jeskyně a vždy si pochvaluje, jak jí to ty plíce oživí.