terezka0-0

Je ve vztahu důležitá váha?

Odpovědi
quentos

Jak čeho. Tak např. váha určitých rozhodnutí samozřejmě ano.
Fyzická zřídkakdy, pokud zrovna znenadání nenaroste do extrému.

anonym

Relativně ano – důležité je, aby ses svému partnerovi líbila.
Absolutní váha je zcela nedůležitá…
😉

marci1

Důležitá ? Spíše bych řekla, že je vhodné udržovat váhu na „rozumné“ výši. Ale pokud vztah je závislý jen na hmotnosti, pak to asi není ta pravá láska. Samozřejmě je rozdíl, pokud někdo váží 50 nebo 100 kg. ☹ Když mám vztah, tak chci s oním člověkem zestárnout, mít třeba vrásky, nevadí, že má méně vlasů, hůře vidí nebo slyší, ale také pokud má několik kg navrch. 🙂

msi

Není. Ve vztahu jsou důležité úplně jiné věci…a není to krása těla..opravdu ne.

da ny

Váha ve vztahu není důležitá.
V partnerském je důležité jakou váhu vztahu přikládají zůčastnění 🙂.
Partnerovi se, ale musíš líbit /někomu tenká, jinému baculk/. Těžko by jednou předstíral např. orgasmus. Žena to zvládne…

Kelt

Měl bych si toho druhého vážit, to znamená mít k němu úctu. Možná to trochu souvisí s vahou, ale to je nepodstatná záležitost, pokud ovšem se nejedná o rozdíl stovek kilogramů. Ve fyzikálních záležitostech je váha, hmotnost důležitá, ale to asi není tématem této otázky.

anonym

Zbynas – ani Lorentzovi na váze nesejde, jen na hmotnosti…
;-D

Zbynas

A jakej je rozdíl mezi váhou a hmotností? Rád se přiučím :)

anonym

Jak už odpověděl Huxa – záleží na tíhovém zrychlení…
😉

huxa

Váha závisí na tom, kde ji změříš. Pokud zvážíš kilovou kostku v Praze, její váha bude jedno kilo. Pokud na měsíci, její váha bude kolem 0,2kg (odhadem). Hmotnost ovšem bude mít stále stejnou.