jirka F

Je úprava občanského průkazu z internetu trestný čin?

Kdybych si stáhnul obrázek občanského průkazu z internetu a pozměnil fotku podpis držitele a celkově za účelem potvrzení věku na youtube protože nechci aby mou reálnou občanku zneužili mohl bych být trestán.

Nejlepší odpověď
Lgee

Obejít se to dá přes VPN, je to kvůli EU.

Další odpovědi
xiperio

Ano

elkon

Každá úprava dokladů je nezákonná.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

jirka F

ekon: no dobře dobře ale když jimn ofotím svou občanku tak by to mohli zneužít ne?

elkon

Žádné doklady nikam do veřejného prostoru nedávej.

jirka F

A jak to tedy obejít když po mě chtějí průkaz totožnosti na ověření věku jinak mě nepustí k videiím kde třeba se jen dívka mění v krávu a už mě to tam nepustí bez potvrzení věku.

Lgee

VPN

elkon

Bez takových hloupostí se obejdeš. Bezpečnost je důležitější.