Avatar uživatele
Kryšpín

Je Ukrajinský president vynikající nebo průměr?

Vyžaduje pomoc západu, která pravděpodobně bude jenom v dodávkách zbraní a pomoci uprchlíkům.

Zajímavá 0 před 805 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
paul1

Myslím, že je dobrý a pro situaci, ve které je Ukrajina dělá co může. Držím mu palce. Putina strčí do kapsy.

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hapiky

Třeba tak komunisty a jinými živly vychvalovaný prokremelský zrádce Janukovič uprchl při první možnosti.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Co jiného bys čekal, chceš se snad zapojit do války osobně?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

👎

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
df

Je to kašpárek na provázku. Za provázky tahaji ušouni. Předevčírem zdrhnul do Varšavy na us ambasádu, ukrajina je kompletně demilitarizovaná, je konec. V tv to neřeknou. Proto jel židák za Putinem a pak telefonoval s ostatními. Domlouvají se, jaký bude další ppstup a jak celou situaci prezentovat ovcím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Prostě, je to prezident.
Je vynikající řečník, se schopnostmi k plamenným projevům. Ješita, neústupný, houževnatý, zřejmě neochotný ke kompromisům. Tvrdošíjný (rád by se viděl nejen v EU, ale bohužel i v NATO, stůj, co stůj. Jaký byl herec, netuším :)
Porošenko, ani on, tuším, že od r. 2019, neřešil „kostlivce ve vlastní skříni“ (na území Ukrajiny).
Vyžaduje od Západu takovou (nereálnou) pomoc, které nemůže dostát. Tedy, pokud nechce (a USA nechce) zatáhnout Evropu, USA a postupně třeba celý svět do 3. světové války. Mám dojem, že to prezidentu Ukrajiny nedochází. Nebo je to jinak……
Západ/Evropa se celé roky bránila ataku Ukrajinců. Od jisté doby značně podporuje Ukrajinu finančně. Před problémy přivírala oči. Ukrajinci jdou do Evropy/do světa, dočkají kandidatury k případnému přijetí do EU.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kryšpín

Mám souseda lékaře a ten komentoval je jako pacient který má těžkou nemoc a osm let se neléčí a poté začne na lékaře, potřebuji pomoc nenechte mě v tom samotného.

Nový příspěvek