jaluvkova

Je u dívky poznat přes plavky piercing bradavky nebo intimní piercing? Který méně bolí?

Nejlepší odpověď
venkovan

Myslel jsem, že na tuto otázku se zde sejde víc odpovědí. Asi je to ale pro mnohé z nás citlivé téma. Nicméně zkusím, často jsem slyšel od studentek které mi někdy v práci pomáhaly, že jsem jim dokázal odpovědět na mnohé o čem doma nesměly ani naznačit. A prý slušně, tak uvidíme jak se to povede.
Podle mne (nejsem dívka ani slečna) asi do doby než by dívka začala žít pravidelným intimním životem, tak do intimních míst raději ne. A také záleží v kterých místech, protože může piercing zhoršit hygienu. Opět nejsem žena – kluci jsou trochu na hygienu pohodlnější, ženy možná více dbají, ale i tak zas mívají častější záněty a podobné problémy.
Napadá mne třeba jestli píchnout někam do výstřihu, nad kotník (to jsem ještě neviděl, tak může být první), do míst ramene co dřív očkovalo a místo kovového piercingu dát něco barevného, polodrahokam, kamínek. neopičit se, zkusit něco nového co v okolí není. Existují také smyvatelné tetování apod. Prostě co nejméně bolesti, problémů a mít možnost časem se té ozdoby zbavit.
A taky nevím jak je moudré aby piercing byl na intimních místech, protože nevěřím, že by se dívky/slečny nepochlubily – a jak to potom probíhá – „kecáš – ukaž“. A mne osobně chlubení mezi chlapci a potom jinochy svojí přírodní ozdobou nebylo dvakrát pochuti.
Napíchnout si bradavku – zas bych se tomu vyhýbal – bolesti v prsou si ženy užijí dost při kojení kdy jejich mimčo už má zoubky.
Jestli je či není pod plavkami, sportovními dresy, spodním prádlem vidět – nevím, asi jsem se nikdy nevšiml. Řekl bych, že se nesnažim moc mladá děvčata okukovat – není to dle mne moc vhodné a navíc mé oči se automaticky zaměřují na trochu erotičtější tvary, ale objemnější zas přehlíží. Navíc detaily moc nevnímá, raději celkek určité partie těla, takže jsem se dosud nevšiml. Ale pokud by u tenkých dresů či plavek piersing byl vidět (některé plavky po namočení ve vodě jsou skutečně až moc odvážné), nemusí to být pro dívku či slečnu v době příchodu do puberty být to nejlepší, protože budou toutoozdobou víc přitahovat oči četných mužů prakticky všeho věku do citlivějších partijí těla ženy. A opět nevím, zda je to nejmoudřejší pro tu dívku jako samotnou – naše „chlípné“ pohledy či pubertální vykřiky mlaďochů ji nemusí být příjemné.
A popravdě nevím jak jiní muži, ale občas přistihnu svoji šedou kůru mozkovou, že dává tělu ty základní pokyny kam se dívat aniž bych to nějak úmyslně požadoval.
Pokud potomek na piercingu skutečně trvá (asi bych mu to vymlouval jinou variantou výzdoby těla), hledal bych místo originální ale kde nedojde k narušení určitého intimního soukromí osoby, či možnost zdravotních problémů.
Ale popravdě – asi by mne při erotických hrátkách s piercingem na zajímavých místech bavilo si „hrát“.

Doplnění:
Když bych byl holka a za každou cenu bych ten piercing musel mít, tak bych asi si zvolil (-a) místo mezi prsy a ne do bradavky protože tu považuji za citlivé místo zejména s ohledem na hojení. maximálně vedle ní.
Stejně bych se asi vyhnul citlivým místům u genitálií, raději do míst kde se dobře vpich zahojí i za cenu, že může být zachycen oděvem při oblékání apod. Takže do méně citlivých, tedy víc povrchových míst a raději do osy těla, aby se levá půlka těla nehádala s tou pravou, že ona není ozdobena a chtěla by taky dozdobit.
Popravdě jsem rád, že dcera této módě nepodlehla, dokázala být svou i bez takových příkras. Jediné co si dala, tak náušnice.
Osobně si neumím představit mít kus kovu třeba na bradě v mrazech pod –25°C či v tropických vedrech když se pohybuji celý den na sluníčku, kdy se rozpálí i kovové obroučky brýlí. A mít to někde pod šaty – co s tím, když se s tím moc chlubit nejde (jen někdy a pro někoho a to lze vymyslet i jinak).

Zdroj: život