dust8

Je toto první změna vzhledu tohoto webu odpovědi.cz?

Dříve jsem u zadání otázky nemusel sjíždět myší dolů, ale nyní musím. Achjo.

Nejlepší odpověď
led

Neviem sa zbaviť dojmu, že tento design je určený výhradne pre mobily a tablety.
Na klasickom monitore počítača k tejto stránke možno na zvyšnej prázdnej ploche ešte súčasne hrať nejaké hry, alebo písať list. Je príliš úzka a pri rozšírení sa neúmerne zväčšuje aj písmo a stráca prehľad.
V pôvodnom tvare mohla súčasne vidieť viac odpovedí naraz a nemusela sa zdržiavať rolovaním, ako lietadlo pripravujúce sa k štartu.

Ale sú tu aj plusy, nielen nepríjemnosti majstra programátora.

Další odpovědi
annas

Určitě není. Bylo jich několik.

Máte-li zájem, přečtěte si reakce, když se rovněž změnil vzhled. Od té doby jen maličkosti.

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=vzhled%20od­pov%C4%9Bd%C3%AD%20

Zatím nevím, ukáže to čas. Zvyk je železná košile, tudíž je třeba ji sundat.

anonym

Zvykneme si. Web se jednoduše vyvíjí, stále se upravuje. Dnes přišla velká změna, uvidíme.

Alesh

jůůůůůůůůůůůůůůůůů 🙂
Designová změna pozitivní, nicméně si myslím, že by bylo konečně na čase překuchat i funkčnost a to tak, že by to bylo celé jako diskuse, tj. někdo založí vlákno, někdo reaguje, další na něj atd. Vlákna by byla seřazena podle data a času poslední reakce.

Mc Merkurion

… nevim, todle nevypadá na změnu vzhledu, totok vypadá, že vývojáři/designéři tohoto webu se totálně pomátli, anebo měli velmi bujarý víkend … jsem člověk přizpůsobivý, ale co je moc, to je moc … tady udělali soudruzi z vývoje někde chybu …

Dochy

Musím si zanadávat… Odezva když dám někomu palec nebo chci zapnout sledování, několik sekund. Pěkně na (jednu sestru). Jednotlivé odpovědi nejsou vizuálně oddělené, hlavně že je okolo dost místa na reklamy.

Mno uvidíme za pár týdnů jestli si zvyknu nebo budu nasr… dál.

Kdyby alespoň ta stránka neskákala při načítání. To není možné jednotlivé oblasti uzamknout hned na začátku, aby to pak neskákalo? A to jsem na relativně slušné síti a se slušným počítačem. Co teprv chudáci, kterým spojení zlobí.