Marty Koller

Je tohle mužské nebo ženské oko?

Nejlepší odpověď
zjentek

Ženské.

V oku není žádná síla, naopak se v něm zračí něha. Navíc kouká do prázdna, do neurčita, jako by vůbec ničemu nerozumělo, nic nechápalo. Tohle oči chlapa nedovedou 🤷‍♂️

Další odpovědi
paul1

Zdá se mi, že ženské. Tady jsou k porovnání různé ženské oči:

Zdroj: https://www.bin­g.com/search?q=%C5%BE­ensk%C3%A9+oko&cvid=3d6ab­deeb99a467ebe0ab4de55df­eea1&aqs=edge­..69i57j0l2j6­9i60.8652j0j1&pg­lt=297&FORM=AN­NTA1&PC=U531

Lgee

Spíše ženské. Ale oko samo o sobě nelze poznat jestli je pánské nebo dámské.

Marty Koller

Zjentek: správná odpověď na otázku. Je to moje oko, 😂😂takže mužské asi jsem holka 😅i mě přijde že mám ženské oko

Lgee

Zjentek – jaká síla v oku?

cochee

No aspoň 10 kilonewtonů. Jinak je to babské oko. 😛