Savier

Je to, že bydlím sám v garsonce něco, za co bych se měl stydět?

Nejlepší odpověď
cappuccino

Ne, protože

Garsonky jsou presne pro single urcene. A bud rad, ze tam bydlis sam, protoze treba v Cine by tam s tebou bydlelo dalsich 5 lidi:)

Další odpovědi
Rocker

Ne, protože

Žije tak spousta lidí,je to normální.Časem si k sobě třeba někoho najdeš a zjistíš,že je garsonka malá.

da ny

Ne, protože

Ne.
Jste samostatná jednotka (žádný mamánek). 😉
Máte nižší náklady spojené s poplatky na bydlení.
Jednomu člověku, pokud nemá moc věcí (knihy, nádobí, sportovní výbavu atd.),
to bohatě stačí. Méně náročný úklid 😉

Rokio

Ne, protože

Je to OK. Není to žádný hanba. Garsonky jsou k tomuto účelu vhodné.

zjentek

Jiná odpověď

Neskač jak píská společnost a taková otázka tě nenapadne. Hrej podle svých not a časem se otázce vysměješ.