dudu

Je to workoholik?

Jeden zdejší policajt zastavil svoji manželku jedoucí na mopedu a za to, že na řiditkách měla konvičku s borůvkami jí napařil stovku pokuty. Když večer přišel domů, měl na talíři bloček s poznámkou: vole tady máš večeři, sežer si to! Je onen muž workoholik nebo něco jiného?

Nejlepší odpověď
annas

Čím víc policajt pracoval, tím víc dostal. Co – pochvalu od nadřízeného nebo vyhubováno od manželky. Co bylo pro něj momentálně v tento okamžik lepší? Určitě nebýt hladový, takže litoval své hlouposti … I když střídmnost někdy neškodí…

Další odpovědi
iceT

tak tomu ja rikam profesionalni deformace:-)

anonym

I profesoalni lidi se stavaji volama,jsou zaslepeni a citi se nenahraditelny­mi.A nebo pomsta za to ze ho treba vcera za neco setrela?

Miroslavst

Není, je to prostě polacjt!

Bumbes

… je to blbec, dříve se říkalo „se zeleným mozkem“.
Doufám, že si na té večeři pochutnal.

mosoj

dudu " Znám podobný případ, kdy syn tehdy příslušník pokutoval svého otce. Osobně bych to nedělal, ale on ať to udělá jak chce, vždy bude u někoho špatný.

sobol

Není to workoholik, ale idiot. Občas mi přijde, že i cajti můžou být fpohodě lidi, ale jak si navlíknou uniformu, škoda slov…