boticky34

Je to pravda?

Cetla jsem ze po caju roibos nebo jak se to pise se pry hubne?je to pravda?
Doplňuji:
Samozrejmne mam pohyby dost a j

Nejlepší odpověď
gecco

Jasně, že je to pravda…
Ten blahodárný nápoj se jmenuje Rooibos a zaručeně se hubne.
Jen

  • nesmíš jej sladit ani jinak doplňovat
  • nesmíš pít nic jiného
  • nesmíš nic jíst
  • nesmíš přijímat jinou formu výživy

___
Pak s jistotou zhubneš – a poté zemřeš…
😁
___
Ne – „hubne se“ poté, co se začneš hejbat a také začněš jíst vyváženou stravu v odpovídajícím množství.
😉

Další odpovědi
Banán88

:) neni.. ale napomaha spravne funkci metabolismu, ktery s tzv hubnutim ma mnohe spolecneho, ale to by jsme si tu museli rozebrat pojem „hubnuti“

arygnoc

za prvé – nie je to čaj.

za druhé – všetko sú to iba domnieky, ktoré vzišli z reklamy.
medicínsky tieto účinky (a ani iné) nie sú overené.

;-Q

ivzez

Není to pravda, nevěř žádným „reklamním kecům“!

I když nejde o čaj, je to dobré pití, klidně jej pij.
Nezměníš-li však jídelníček a nezařadíš-li pohyb, nezhubneš.

ptáč

Protože jsem nemohl odpovědět na tvou hodnou otázku, protože propadla do dějin, která zněla …potrebuju-poradit-nejakou-hadanku-piste-i-od-povedi
a protože to je jediná otázka na kterou se nemusím bát odpovědět, protože nejsem odborník na na čaje, tudíž na ni směle mohu odpovědět,

tak já ti jednu dám. Je ze Soběšic. Tam bydlí jeden pán, a ten mi ji v hospodě řekl.

Byla nějaká parta lidí, co se pravidelně scházívali v hospodě a vsázeli se. Ne, že by chtěli všichni sázet, to ne. Ale měli tam jednoho chlapa, a ten tam vždycky přiběhl, a hned třeba hlásal: o co, že mi ty ponožky vypere policajt? A tak dále, prostě všichni jak seděli u toho piva, nikdy mu nevěřili a když se s ním vsadili, pokaždé prohráli. Pokaždé vyhrál.
A tak se jednoho večera stalo, asi ve čtvrtek v 19 hodin, že oni kumpáni zase seděli v malé hospůdce U supa,

https://www.go­ogle.cz/maps/pla­ce/Zeiberlicho­va,+644+00+Brno/@49­.2535125,16.6223994,19z­/data=!4m2!3m1!­1s0x471293bf2d2f9625:0x9­4e593476ed57d4e
a vykládali si. Třeba o tom, že mají na zahradě hnojník a ten nesmrdí, nebo ten druhý zase vykládal, že se mu přes plot někdo vloupal a sebral kolečka. Nebo že kvůli té rozhledně na Ostré horce postrádají soukromí.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Os­tr%C3%A1_horka
No prostě tam rozebírali věci.
Po hodině si jeden z nich vzpomněl na toho kolegu co dává sázky, který tam dnes nepřišel. Kde prý asi je, koho zase se svými vtípky natáhl. Jestli už nedostal nabančíno nebo už konečně prohrál.

A v tom vejde dovnitř a opře se o stůl. Všichni dali uši dohromady a ten chlap povídá:
Vsadím se s vámi o 50 000 korun, že mi ze zadku vyroste palma!
Všichni mu to tam rozmlouvali a říkali; ty, to je blbost! Však to je hloupost. Jak to chceš dokázat? Ty se chceš vsázet o 50 000?

Po chvíli uvažování štamgasti souhlasili a počkali, až mu ze zadku poleze ta palma. Seděli a čekali.
Čekali čtvrt hodiny, půl hodiny a pořád nic.
Když uběhlo půl hodiny, jeden to nemohl vydržet, tak zaběhnul k výčepu k telefonu a zavolal do protější hospody U čerta, kde se ten chlap taky vsázel. A chlubí se do toho telefonu: „Ahoj Věrko, jsou tam kluci? Tak ten náš sázkař dneska poprvé prohrál.“

Na druhém konci sluchátka se ptala hospodská „kolik prohrál?“ „Padesát tisíc, dnes se s námi vsadil o 50 000,–, že mu vyroste ze zadku palma“. „Jo? Byl tady před dvouma hodinama a vsadil se o 70 000,–.“ " A o co se vsázel?" A ta hospodská z hospůdky U čerta říká „o to, že vy mu budete půl hodiny koukat na holou prdel.“

Jinak s tím mediálním rozmachem hubnutí, hubne se především při závažných nemocech. Toliko slova.

Pepa25

Není to nápoj na hubnutí. Ve věci zdravotních účinků odkazuji na wiki:

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ro­oibos