Kepler

Je to pokleslý novinářský způsob a móda hodná periodik typu Blesku?

Toto je nálož, kterou jsem náhodně sezbíral za několik minut ze zpravodajství na netu:

11 věcí, které ženám změnily život
6 nečekaných důvodů nepravidelné menstruace
12 jednoduchých zvyků, které zlepší váš život
Deset způsobů, jak lidé nejčastěji sabotují vlastní úspěch a štěstí

Dejte mi jediný důvod, abych ty kraviny četl. Už mi to leze na nervy, vám ne?

Nejlepší odpověď
Edison

To víš, že jo. Dostaneš důvod, abys to četl, ty to začneš číst, prdne ti cévka a budeš tahat nohu… Fak to chceš?

Na nerva mi to neleze, bo to nečtu. 😁

Další odpovědi
aliendrone

Pokleslý? Dnes je to bohužel STANDARDEM! :D :D :D
Důvod to číst ti dávat NEBUDU, jsem sice parchant, ale ne zase až takový. Je mi jasné, že kdybys ho ode mne dostal, už bys z té žumpy hlavu nikdy nevytáhl! ;) :D

Hele, to ještě NIC NENÍ! Četls někdy „Cosmopolitan“? (taková bejkárna pro ženský) Vyjma tebou popsaných závažných skutečností obsahuje pochopitelně i mraky reklamy. Podobně jako u časáků orientujících se na muže, kde se mi snaží velmi často prodat od Auta po Žiletky (polo)nahá ženská zde je reklamní tlak vyvíjen podobně, jen zaměření je jiné.

Většina reklam byla ve stylu: „Buďte sebevědomé!“, „Buďte krásné!“, „Buďte aktivní!“

Co by asi usoudili emzáci z takových informačních perel? Nejspíš že chlap je jednoúčelový sexuálně orientovaný subjekt, zatímco ženy jsou ušlápnutá, ošklivá a líná stvoření ;) :D :D

ivzez

Důvod k přečtení nedám → také bych to nečetla.
Ale nerozčiluje mne to. Většinou se jen usměju a jdu dál.

smart aleck

Mělo by? Já na takové stránky nechodím, stačí mi tahle.