Je to nutné?

Ahoj je kondom nutný při prvním sexu?Co já slyšela tak ne.A chtěla bych to vědět abych pak nepřišla a neřekla,že jsem těhotná atd... a chtěla bych váš názor.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Dobré že se ptáš předem.

Nutný není. Kondom plní dvě funkce - ochrana proti početí a proti přenosu chorob. Obojí může nastat i při prvním i při posledním sexu. Ale ne, nemusíte ho použít.

Další odpovědi:

Kondom se často používá i když partnerka užívá hormonální antikoncepci. Říká se tomu "opasek i kšandy". Kondom chrání nejen před početím, ale i před přenosem některých pohlavních chorob. Je dobře, že se ptáš, ale to jste ve škole nebrali? Já myslela, že ve vaší generaci patří takové informace k základnímu vybavení.

Zlatý

Jestli nechceš otěhotnět, tak nutný rozhodně je, nebo případně hormonálná antikoncepce.

Pokročilý

To si hodně lidi mysli, že panna nemuže otěhotnět a že když se kluk udělá a pak pokračuji v sexu tak že neotěhotni nebo že přerušovaná soulož je spolehliva antikoncepce.

Diskuze k otázce

BenaDrky

Jsme to přesunuli na zítřek a tak se ptám jestli když nebudeme mít kondom může se stát,že ho bude mít od krve? slyšela jsem,že nemusí na poprvé téct.

Bronzový

mirlin

TO ZÁLEŽÍ NA TOM JAK MÁŠ BLÁNU PROKRVENOU.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.