Jack 12323

Je těžké řídit obchodní firmu?

Nejlepší odpověď
Kepler

Prý ne. Babiš to má v malíčku a řídí stát jako manažer… celkem mu to jde.

Další odpovědi
Edison

Doplním Keplera: Jak pro koho, jak jakou firmu.

Pepa25

Příliš obecná otázka: jsou fakticky nečinné firmy, které třeba jen vlastní nemovitost a jinak nepodnikají a jednatel jednou za rok podepíše účetní závěrku a tím to pro něj končí a na druhou stranu jsou firmy s desítkami tisíc zaměstnanců a obratem v miliardách, kde firmu fakticky řídí celý tým lidí …

nyjono

Nechci psát so samý, co Edison.
Ale je to tak.

Drap

Je to hračka pro toho co to umí.

covarick

Na tak obecně položenou otázku, jde odpovědět prakticky cokoli :)
Na co se ptáš přesně, nebo co je cílem otázky?